Tedarik Dahil Üretim Yapalım

Elektronik üretim hizmetleri tanımı gereği müşterilerine elektronik devre ve cihaz üretimi ile ilgili verilecek tüm hizmetleri kapsamaktadır. AuraTek Elektronik olarak Savunma Sanayinden ulaşıma, haberleşmeden medikal cihazlara, otomotivden beyaz eşyaya çok farklı sektörlerden müşterimize hizmet veriyoruz. Hepsi de tüm enerjilerini kendi sektörlerindeki Ar-Ge ve Pazarlama gibi temel faaliyetlerine ayırmışken üretim ve tedarik hizmetleri için de AuraTek’i kendi satın alma ve üretim departmanlarıymış gibi görmekteler. Böylece hem maksimum esneklik ve kontrol sağlayabilmekte ve hem de maliyetlerini en uygun seviyelerde tutabiliyorlar.

Tedarik ve Üretim Hizmeti sunarken müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı alt modellerde çalışabiliyoruz;

Komponent ve PCB Tedariği + Üretim Hizmeti :
Bu modelde bize ilettiğiniz listenizdeki komponentleriniz belirtilen tüm koşulları sağlayacak şekilde (Marka, model, tolerans, uzantı vb) en hızlı ve uygun maliyetle tedarik edilirken, bir yandan da yine istenen özelliklerdeki PCB üretilir. Tüm bu malzeme ve PCB’ lerin AuraTek depoya girmesinin ardından kartlarınız size önceden belirtilen ve onay alınan plan dahilinde üretilir ve teslim edilir. Tüm süreç boyunca hem komponent hem de PCB‘ leriniz AuraTek Elektronik garantisi altında tedarik edilip yine aynı garanti ile üretilecektir.

Dilerseniz komponent listenizdeki kritik gördüğünüz veya adınıza proje kaydı girilmiş kalemleri doğrudan siz tedarik edebilir ve listede satın alması ve takibiyle uğraşmak istemediğiniz kalemleri bize yönlendirebilirsiniz. Süreç tamamen sizin kontrolünü altında olduğundan bu model sayesinde kendi satın alma, depo ve üretim birimlerinizi yönetiyormuş gibi rahat hissedeceksiniz.

PCB Tedariği + Üretim Hizmeti:
Bu modelde PCB lerinizi tedarik ediyor ve üretim yapıyoruz. Komponentlerinizi siz bize gönderiyorsunuz. İstanbul içinde araçlarımız size veya yönlendireceğiniz tedarikçilerinize gidip komponentlerinizi teslim alıyor, AuraTEK Hammadde depoda tüm komponentleriniz belirlenen kriterlere bağlı olarak giriş kalite kontrole alınıyor ve size raporlama yapılarak üretim planı paylaşılıyor. Karşılıklı teyidleşmenin ardından söz verilen zamanda üretimleriniz yapılarak size teslim ediyoruz.

Siz de AuraTek Elektroniğin size sunduğu esnek ve hızlı, tedarik ve üretim hizmetlerinden faydalanın.

Konum

Güzelyurt, 5760. Sk. no:10 /A, 45030 Yunusemre/Manisa

Telefon

+90 555 555 55 55

Fax Telefon

Fax Telefon Numarası

E-posta

info@aurateknik.com