Komponent Tedariği

Ürünleriniz ve projelerinizi hayata geçiririken, tedarik sıkıntısı yaşamamanız için ve olağanüstü piyasa şartlarında (Salgınlar, küresel ticaret anlaşmazlıkları vb gibi) tedarik risklerinizi en aza indirebilmek ve ihtiyacınız olan malzemeleri hızla tedarik etmek istiyorsanız, elektronik komponent, konnektör, trafo, bobin, kablo, TFT/LED/LCD ve her türlü mekanik ve elektromekanik malzemelerin tedariği  konusunda da size destek vermek için buradayız.

AuraTek Elektronik kurduğu Uzakdoğu (Shenzhen ve Hong Kong) ofisleri ve 2009 yılında kurduğu Avrupa (AuraTek Europe – Almanya) ofisi ile uluslararası bir hat üzerinde tedarik – üretim ve pazarlama faaliyetlerini genişletmiştir. Bu yapıyla ve uzun yıllardır edinilen tecrübelerin verdiği güç ve güven ile üretim hizmetinin ayrılmaz bir parçası olan tedarik hizmetleri konusunda da müşterilerine entegre çözümler sunmaya başladı.

Her hafta Uzakdoğu, Avrupa ve Amerika yüklemelerimiz ile dünyanın birçok bölgesinden hızlı ve uygun maliyetli ürün getiriyoruz. Ayrıca Almanya, Hong Kong ve Shenzhen’deki kendi ofislerimizden her hafta düzenli olarak yükleme yapıyoruz. Dinamik ve profesyonel ekip arkadaşlarımız,ihtiyaç duyduğunuz komponent ve malzemeler için detaylı araştırma yaparak, ürünlerin tedariğini en kısa sürede ve en iyi maliyetle gerçekleştirebilmektedir. Yine bunlara ek MOUSER – DIGIKEY – FARNELL gibi dünyaca ünlü bir çok büyük global distribütör üzerinden de haftalık düzenli yüklemeler çıkarıyoruz.

Elektronik komponent tedariği ve takibi konusunda uzman ekibimiz End of Life, Obsolete ve Hard to Find malzemeler için de stok bulabilmekte ve uygun fiyatlarla tedarik edebilmektedir.

AuraTek Elektroniğin her zaman müşteri memnuniyetini en ön planda tutan tedarik hizmetleri ile siz de tanışın.

Konum

Güzelyurt, 5760. Sk. no:10 /A, 45030 Yunusemre/Manisa

Telefon

+90 555 555 55 55

Fax Telefon

Fax Telefon Numarası

E-posta

info@aurateknik.com