Hakkımızda

Misyon

Sunduğu hizmeti, sahip olduğu yüksek teknoloji, üstün nitelikli işgücü, yetkin insan kaynağı ve ARGE faaliyetlerinden elde ettiği inovasyon ile destekleyerek en üst seviyede kalite gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretir.
Küresel pazarda, sahip olduğu üretim yetenekleri, hız ve esneklik ile en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlayarak ülkemizin yüksek teknoloji ürünleri ihracatına katkı sağlar.
Faaliyetlerini gerçekleştirirken çalışanlarının sahip olduğu yetkinliklerini, eğitim ve takım çalışmaları ile destekler, üretim ve yönetim sistemlerini sürekli geliştirerek geleceğine yön verir.
Sorumluluklarını, iş ortaklarına, çalışanlarına, kanunlara, topluma saygılı olarak, etik değerlerine bağlı kalarak ve çevreye de duyarlı davranarak yerine getiren öncü bir şirkettir.

Vizyon

Malzeme tedariğinden başlayan süreci Elektronik kart üretimi, test süreçleri ve ürün bütünleme ile tamamlayan, Arge çalışmaları ile yeni ve tamamlayıcı ürün konularında yaratıcı, yurt içi ve küresel ölçekte kalite ve rekabetçiliği ile öne çıkan bir teknoloji üssü olmak.